Czym są Domowe ochraniacze na buty?

Możesz zastanawiać się, po co właściwie komu Ochraniacze na buty. Poniżej przedstawiamy trzy z wielu ich zastosowań:

1. Ile razy zdarzyło Ci się już być gotowym do wyjścia, w założonych butach, gdy nagle przypomniało Ci się, że musisz po coś wrócić do domu (na przykład po telefon zostawiony do ładowania). Co wtedy robisz? Tracisz czas na zdejmowanie butów, czy wnosisz na nich brud i zarazki? Kapcie na buty powstały właśnie po to, aby oszczędzić nerwy i zachować porządek w takich sytuacjach.

2. Czy goście powinni zdejmować buty? Według etykiety savoir vivre – nie, zwłaszcza elegancko ubrani, gdyż buty stanowią integralną część stroju. Jednak bywają też goście przychodzący z nieformalną wizytą, którzy czasem wręcz nalegają na zdjęcie swoich butów, zwłaszcza odwiedzając dom z raczkującymi dziećmi. Wtedy właśnie Kapcie na buty mogą sprawdzić się idealnie. Często goście niechętnie przyjmują kapcie gospodarzy, czasem mają specjalne ortopedyczne buty. Wtedy zaproponowanie Ochraniaczy na buty pozwala im zachować komfort własnego obuwia i zachować porządek w domu.

3. Ochraniacze na buty są też znakomitą ofertą dla instytucji – w wielu muzeach potrzebna jest wymiana starych i nieestetycznych ochraniaczy. Są też rozwiązaniem dla przedszkoli i żłobków – rodzice odbierający dzieci często nie mogą wchodzić w głąb budynku aby nie wnieść bakterii do sal, w których bawią się dzieci. Nasze ochraniacze już sprawdzają się w przedszkolu i żłobku i spisują się znakomicie! Warto jednak wspomnieć, że nie są one antypoślizgowe i nie są przeznaczone dla dzieci.

W naszym sklepie znajdziesz różne modele i kolory Domowych ochraniaczy na buty:
Przejdź do sklepu