Przedszkola i żłobki

Domowe ochraniacze na buty AV doskonale służą nie tylko w domach, ale również w instytucjach i obiektach użyteczności publicznej.

Wiele przedszkoli i żłobków boryka się z problemem brudnych butów rodziców, którzy przychodzą odebrać dzieci. Nie mogą oni wejść do sali porozmawiać z nauczycielem i zobaczyć jak bawią się ich dzieci, gdyż na ich butach czają się zarazki i brud.

Z kolei nauczyciel nie może wyjść na dłuższą rozmowę z rodzicami, aby nie zostawiać grupy bez opieki.

Jako rozwiązanie doskonale sprawdzają się Domowe Ochraniacze AV, które utrzymują czystą podłogę. Dzięki nim rodzice będą mogli wejść do pomieszczeń zarezerwowanych dla dzieci nie wnosząc brudu.

 

Domowe ochraniacze

Filcowe ochraniacze na buty AV

 

Oprócz sprzedaży oferujemy na terenie Warszawy usługę „Czyste Ochraniacze” – za niewielką miesięczną opłatę będziemy od Państwa odbierać Ochraniacze do wyprania, a w ich miejsce od razu dawać czyste komplety. Wystarczy tylko wybrać rozmiar, model i kolor, a problem brudnych butów i ochraniaczy zostanie dla Państwa rozwiązany!

Co więcej, ta usługa nie wymaga osobnego kupowania kompletów Ochraniaczy. Cena zawiera eksploatację Ochraniaczy, pranie oraz ich dowóz i odbieranie. Mogą Państwo w dowolnej chwili zrezygnować z usług, zwiększyć lub zmniejszyć ilość zamówionych par. W miarę potrzeb można również zmienić częstotliwość odbierania Ochraniaczy do prania.

Cennik

Ochraniacze proste Wymiana 2 razy w miesiącu 25zł / mies.
Ochraniacze klasyczne Wymiana 2 razy w miesiącu 45 zł / mies.

Do wyboru kolor zielony i bordowy. Na zamówienie możemy przygotować inne kolory.

Nie ma żadnych opłat wstępnych ani na zakończenie. Płacą Państwo jedynie za ochraniacze oraz utrzymanie ich w czystości i dobrej formie.

 


Aby nabyć ochraniacze zapraszamy do naszego sklepu.

W celu zamówienia abonamentu „Czyste Ochraniacze”, prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem kontakt@av-artview.com lub telefoniczny: 604-891-913.
Zapraszamy!

 

P.S. Ochraniacze nie posiadają zabezpieczenia antypoślizgowego, dlatego nie są przeznaczone dla dzieci, a jedynie dla rodziców przychodzących odebrać je z przedszkola lub żłobka!

 

PUBLIKACJE NAUCZYCIELI